instagram @burcuacemstyle

micro blogger


collabs: glamrockgal@gmail.com


Tuesday, December 29, 2009

Simay Bülbül'ün Yeni Deri Tasarım Konsept Mağazası

simay bülbül yeni mağaza disardan

sim1


“Simay Bülbül -Leather Design Boutique” 23 Aralık’ta Galata’da Kapılarını Açtı… Açılış ve yeni yıl sebebiyle müşterilerine özel indirim uygulanıyor: 23 Aralık 2009- 10 Ocak 2010 tarihleri arasında alışveriş yapan herkese %20 indirim hediye ediliyor.

2006 yılından itibaren kendi markasıyla kişiye özel tasarımlar yapan Simay Bülbül, moda alanında bir ilke imza attı: “Simay Bülbül- Leather Design Boutique” tasarımcının ilk mağazası olmakla birlikte Türkiye’nin de ilk deri tasarım butiği olma özelliğini taşıyor!

“Simay Bülbül- Leather Design Boutique” Galata’nın tarihi dokusu içinde konumlandırılarak kendi özgünlüğü ile yerini aldı. İç mimarisi sokağın dokusuna uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Çünkü sokaklar, her gün adım izlerinin oynaştığı sayısız anların tanıklarıdır. Tıpkı bedeni saran kumaş gibi sokaklar da adımların sahibi insanlara muhtaçtır. Sokakların ruhunu insanlar, insanların ruhunu da bedenlerini saran kumaşlar yansıtır. Simay Bülbül, tasarımlarının kaynağını sokaktan yani insandan alıyor..Simay Bülbül'ü Istanbul Fashion Days dışında bir de bi öğlen Cihangir'de çay bahçesinde otururken görmüştüm.Saçlarından tanımıştım:) Mağazası hayırlı olsun diyorum.

No comments: